دو اپلیکیشن Swarm و Foursquare رفع فیلتر شدند

پس از آنکه در ابتدای آبان ماه سال جاری دو سرویس Swarm و Foursquare فیلتر شدند، حال بررسی‌های انجام شده در طول یک هفته‌ی اخیر نشان از این دارد که این دو سرویس رفع فیلتر شده‌اند.

وبسایت زومیت گزارش داده که هفتم آبان ماه جاری گزارش‌های پراکنده‌ی منتشر شده توسط کاربران در شبکه‌های اجتماعی نشان از این داشت که دو سرویس Swarm و Foursquare به یکباره فیلتر شده‌اند. دلیل این فیلترینگ مشخص نبود و تنها گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با چرایی فیلتر شدن این دو سرویس که جزو یک خانواده هستند، منتشر می‌شد.

پس از گذشته تقریبا یک ماه از زمان فیلتر شدن  این دو سرویس و با توجه به سیاست‌های موجود برای فیلتر یا رفع فیلتر اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های مورد استفاده توسط کاربران که بعضا تغییر می‌‌کند، در آزمایش این دو اپلیکیشن به این نتیجه رسیدیم که هر دو اپلیکیشن Swarm و Foursquare رفع فیلتر شده‌اند.

با توجه به اینکه این دو سرویس در یک هفته‌ی اخیر همچنان در همین حالت به سر می‌برند می‌توان نتیجه گرفت که Swarm و Foursquare رفع فیلتر شده و می‌توان از هر دو سرویس به راحتی استفاده کرد. البته نمی‌توان به طور قطع در مورد آینده‌ی این دو سرویس اظهار نظر کرد و شاید دوباره شاهد فیلتر شدن آن‌ها باشیم.

Swarm و Foursquare تنها اپلیکیشن‌ها و سرویس‌هایی نیستند که در سال‌های گذشته به یکباره فیلتر شده و پس از گذشت مدتی دوباره با از میان برداشتن فیلتر به راحتی در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند.

مطلب قبلیرئیس کانون بانک‌های خصوصی: ریسک خرید بیت کوین بالاست؛ مراقب باشید
مطلب بعدیرئیس سازمان برنامه و بودجه: دربودجه 980 هزار فرصت جدید شغلی پیش بینی شده

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید