اولین مسابقه نقشه گنج مپنا – مکو در برج میلاد تهران برگزار شد

اولین مسابقه نقشه گنج مپنا - مکو در برج میلاد تهران برگزار شد

نقشه گنج مسابقه‌ای بود که در ششمین نمایشگاه کار ایران در برج میلاد اجرا شد و از بین حدود ۱۰۰ ثبت نام کننده، ۲۰ نفر از طریق قرعه‌کشی به شرکت در مسابقه‌ی نقشه گنج راه‌پیدا کردند. شرکت‌کنندگانی از میان نخبگان که در کنار کارجویانی که برای بازدید غرفه مکو به نمایشگاه کار آمده‌بودند، مهارت خود را حل‌مسئله به چالش‌کشیدند تا به گنج مکو دست‌پیدا کنند.

روند مسابقه نقشه گنج مپنا _مکو

به گفته مهندس علی آزادی‌منش، مدیر روابط عمومی و توسعه برند مکو: «هدف از این مسابقه ارتباط با نخبگان و جوانان جویای کار با استفاده از بازی بود و این مسابقه اساساً به همین دلیل طراحی شد.»

روند مسابقه نقشه گنج مپنا _مکو

شرکت کنندگان در چهار تیم با رنگ‌های قرمز، آبی، سبز و طوسی گروه‌بندی شدند و با هم رقابتی سنگین را تجربه کردند.

ایستگاه شارژ خودرو برقی مپنا که در محوطه برج میلاد قرار دارد، اولین مکان در کشف گنج بود و پس از آن، شرکت‌کنندگان برای رسیدن به گنج ۵ مرحله دیگر را در سالن‌های مختلف نمایشگاه کار پشت سر گذاشتند. پاسخ صحیح به سوالات مسابقه، کلید ورود به مراحل بعدی بود و و مرحله آخر این مسابقه پس از رسیدن به غرفه شرکت مکو انجام شد.

در این مرحله، تیم آبی حضور پرقدرت در رقابت و با پاسخ به تمام سوالات، توانست برنده اولین مسابقه گنج مپنا – مکو شود و گنج را به خود اختصاص دهد. البته به سایر تیم‌های شرکت کننده نیز هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

ششمین نمایشگاه کار ایران

ششمین نمایشگاه کار ایران از ۲۵ تا ۲۷ بهمن ماه در برج میلاد تهران برگزار شد و شرکت مکو با معرفی 90 عنوان فرصت شغلی و با رویکردی جدید در برگزاری نمایشگاه با به ‌کارگیری مسابقه‌ای جذاب برای کارجویان فرصت حضور در این نمایشگاه را داشت.

مطلب قبلیفرصت‌های نمایشگاه ایران اکسپو 1403
مطلب بعدیآشنایی با وکیل کلاهبرداری اینترنتی و وکیل سایبری

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید