پروتئین بار RAW LIFE  با طعم دسر برای آرامش قبل و بعد از تمرینات ورزشی

پروتئین بار RAW LIFE  با طعم دسر

 R.A.W. LIFE یک شرکت روسی است که میله های طبیعی ساخته شده از انواع خرما و آجیل خاص، پروتئین بار، ترافل بر پایه 100درصد شکلات تلخ و همچنین تنقلات بدون گلوتن را برای طرفداران فعال ترین، سالم ترین و آگاهانه ترین سبک زندگی تولید می کند.

تمام مواد تشکیل دهنده محصولات با دقت توسط شرکت R.A.W. LIFE از سراسر جهان (استرالیا، فیلیپین، برزیل، هند، شیلی و غیره) انتخاب می شوند. محصولات این شرکت، هیچ گونه شکر یا مواد نگهدارنده اضافه ای ندارند؛ بنابراین ترکیبات محصولات شرکت از نظر کیفیت منحصر به فرد است.

خط تولید پروتین بار جدید این شرکت با نام RAW LIFE PROTEIN با طعم انواع دسر به شما حس شادابی و سرزندگی قبل و بعد از ورزش و تمرینات ورزشی می دهد.

پروتئین بار با پنج طعم ناب

خط تولید پروتئین بار شامل 5 طعم :کیک پنیر توت فرنگی، پودینگ انبه، پای گیلاس، پینا کولادا، و موکاچینو است. این نوع پروتئین بار جایگزینی عالی برای انواع کلوچه ها و کیک خواهد بود، به ویژه وقتی که شما تمایل به خوردن  شیرینی دارید ولی نگران تناسب اندام خود هستید. خوردن این پروتئین بار، علاوه براینکه با شما در رعایت رژیم غذایی کمک می کند، به شما روحیه دوچندان خواهد بخشید.

پروتئین بار حاوی مجموعه کاملی از 20 اسید آمینه و 10 درصد از سهمیه روزانه فیبر رژیمی و امگا 3 هستند – فرمولی متعادل برای انرژی و ریکاوری عضلات پس از تمرین.

پروتئین بار RAW LIFE PROTEIN به نحوی طراحی و تولید شده اند تا تمرینات ورزشی شما را لذت بخش تر کرده و به شما انگیزه دهند که از لحظات قبل و بعد از آن لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات شرکت RAW LIFE و ارتباط مستقیم، لطفا به صفحه شرکت در سایت ایکسب مراجعه کنید:

مطلب قبلیحذف دلار در مبادلات ایران با روسیه
مطلب بعدیتاسیس بیش از 8 بانک ایرانی در خارج از کشور

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید