8 تا از بهترین راه های افزایش فالوور واقعی در روبیکا

8 تا از بهترین راه های افزایش فالوور واقعی در روبیکا

روبیکا یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ارتباطی میان کسب و کارها است. راه های افزایش فالوور روبیکا بستری مناسب برای ارتباط بهتر و مفید را فرآهم می کند و موجب ارتقا درصد بازدید صفحه می شود. در واقع هدف بیشتر کاربران از ساخت صفحه در روبیکا افزایش فالوور و کسب درآمد است.

جذب فالوور باعث افزایش بازدید پست ها و محتواهای صفحه می شود. از طرفی، تعداد فالوور بالا حس امنیت را به عضوهای جدید منتقل می کند. حال هر چه بیشتر در راه آموزش افزایش فالوور در روبیکا تلاش کنید، در جذب مخاطبین موفق تر هستید و کم کم به صفحه ای پربازدید و محبوب روبیکا تبدیل می شوید.

راه های افزایش فالوور در روبیکا

چگونه در روبیکا فالوور جمع کنیم

 بهترین روش افزایش فالوور روبیکا کمی زمان بر است و نیاز به تلاش مداوم دارد. اگر می خواهید در این راه به نتیجه دلخواه برسید، باید کمی صبور باشید. البته روش های آسان و سریع دیگری برای جذب فالوور وجود دارد که در کمترین زمان تعداد فالوور صفحه ارتقا می یابد، اما برای کسب درآمد توصیه نمی شوند. در ادامه 9 راه افزایش فالوور روبیکا را ذکر کرده ایم.

1. تولید محتوای جذاب و مفید

یکی از مهم ترین راه های افزایش فالوور واقعی در روبیکا، ارائه محتوای ارزشمند و جذاب است. چنین محتوایی باید براساس نیازها و علایق مخاطبین نوشته شود و بتواند نظر آن ها به خودش جلب کند. محتواها از مقالات، عکس، ویدیو و پست های مختلفی ساخته می شوند و هر چه ارزش آن ها بیشتر باشد، به خوبی به جذب فالوور کمک می کند. این روزها تولید محتوای ارزشمند در مبحث بازاریابی بسیار مهم شمرده می شود و کیفیت آن توجه مخاطبین را جلب می کند. حتی می تواند آن ها به جمع مشتریان دائمی بیافزاید.

2. هشتگ و برچسب گذاری

استفاده از این ایده به دسترسی محتوای شما توسط افراد علاقه مند به صفحه کمک می کند. با ایجاد هشتگ و برچسب های مرتبط به صفحه یا کانال روبیکا، کاربران علاقه مند پست هایتان را می بینند و در صورت تمایل به صفحه می پیوندند.

روش های هشتگ زدن در روبیکا شبیه اینستاگرام است و برای مشاهده نتیجه عالی، باید نکات مهمی در اجرای آن رعایت شود. برای مثال، استفاده از تعداد ایده آل هشتگ بسیار اهمیت دارد و بر دیده شدن محتوا تاثیرگذار است. حتی این روش موجب افزایش لایک روبیکا می شود و کسانی که از محتوای شما خوششان آمده باشد، با ارسال لایک نظرشان را ارسال می کنند.

3. ایجاد ارتباط با کاربران

تعامل با کاربران در روبیکا

از دیگر راه های افزایش فالوور روبیکا، تعامل بیشتر با فالوورها است. زمانی که کاربران را به کانال یا صفحه تان دعوت می کنید، باید چیزی برای گفتن داشته باشید. هر چه تعامل شما با آن ها بیشتر باشد، احتمال حضور بیشتر آن ها افزایش می یابد. به نظرات و سوالات کاربران توجه نشان دهید، آن ها را وارد بحث های جذاب کنید و به طور مداوم جویای حالشان باشید. ایجاد ارتباط بین شما و فالوورها آن ها را برای دنبال کردن مداوم ترغیب می کند و حتی دیگر را برای حضور در صفحه تان صدا می زنند.

4. کمک از روش های تبلیغاتی

هدف اصلی استفاده از روش های تبلیغاتی، افزایش بازدید روبیکا است. با پرداخت مبلغی، کانال یا صفحه خود را در گروه های پربازدید معرفی می کنید. دقت داشته باشید، گروه یا صفحه ای را انتخاب کنید که با موضوع شما همخوانی داشته باشد. بدین شکل، احتمال جذب توجه کاربران بیشتر می شود و به افزایش فالوور می رسید.

5. انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی دیگر

استفاده از شبکه های اجتماعی دیگر مانند تلگرام، اینستاگرام و … فرصت دیگری برای افزایش فالوور است. با ایجاد حساب کاربری در این برنامه ها و فعالیت در آن ها می توانید پل ارتباطی به صفحه روبیکا ایجاد کنید. انتشار محتواهای جذاب و لینک سازی به کانال روبیکا موجب افزایش کاربران می شود و کاربران فعال در این صفحات به دنبال کردن کانال شما می پردازند.

6. تبادل فالوور از طریق کانال های مشابه

تبادل فالوور در روبیکا

با کانال های مشابه ارتباط برقرار کنید و می توانید به کمک آن ها فالوور و فعالیت خود را بهبود بخشید. با انتشار محتوای باکیفیت در این کانال ها، فالوورهای جدید جذب می کنید. در مقابل نیز محتوای کانال مشابه را در کانال خود انتشار می دهید.

7. خلق فرصت های هیجان انگیز

یکی از راهکارهای مفید برای افزایش فالوور روبیکا بسیار پیشنهاد می شود، ایجاد فرصت های هیجان انگیز است. دیگران برای برای اشتراک گذاری کانال تشویق کنید و بابت این کار به آن ها فرصت استفاده از تخفیف ها، جوایز و … دهید. این روش به جذب فالوورهای فعال بسیار کمک می کند و محتوای شما در صفحات مختلف به اشتراک گذاشته می شود.

8. ساخت نمای ظاهری جذاب

در دنیای اینترنت همه عقلشان به چشمشان است. ظاهر و شکل صفحه روبیکا روی جذب مخاطبین تاثیر مستقیم می گذارد و با ارائه عکس های خاص، ویدیوهای منحصر به فرد و … نگاه آن ها را به صفحه معطوف می کنید. برای جذابیت بیشتر صفحه استفاده از یونیفرم ها و تم های جدید پیشنهاد می شود. سعی کنید قسمت بیو را براساس نوع کارکرد صفحه بنویسید تا مخاطب به محض ورود متوجه فعالیت و شیوه کاری صفحه شود. از دیگر نکات لازم برای ساخت نمای محبوب می توان به نظم دهی پست ها اشاره کرد که هر چه کیفیت و آراستگی آن ها بیشتر باشد، از نظر مخاطب خاص تر است.

9. منظم بودن و مدیریت زمان

فعالیت در کانال روبیکا به برنامه ریزی و مدیریت زمان نیاز دارد. هر چه در ارائه محتوا منظم باشید و در پاسخ دهی به نظرات و سوالات مخاطبین کوتاهی نکنید، سریع تر به موفقیت می رسید. ایجاد حس امنیت و اعتمادسازی گرو تعامل بیشتر با فالوورها است. یکی از موضوعات مهم برای زمان انتشار پست ها همیشه مطرح می شود، زمان مناسب آن است. دقت کنید چه زمان هایی آنلاین بودن فالوورها افزایش می یابد، همان زمان را برای انتشار پست در نظر بگیرید.

مطلب قبلیتعرفه خدمات فنی مهندسی به روز شود
مطلب بعدینسل جدید هیترهای مادون قرمز،کم مصرف و مدرن

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید