کدام کسب‌وکارهای اینترنتی مشمول معافیت مالیاتی شدند؟

کدام کسب‌وکارهای اینترنتی مشمول معافیت مالیاتی شدند؟

وزیر ارتباطات از معافیت مالیاتی کسب‌وکار‌های اینترنتی که کد مالیاتی نداشته و اظهارنامه مالیاتی پر نکردند، خبر داد.

به گزارش مجله خبری ایگسب به نقل از خبرنگار ایبِنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت این تسهیل را فراهم کرده تا کسب و کار‌های داخلی در سفر‌های داخلی معافیت مالیاتی داشته باشند؛ حتی آن دسته از کسب و کار‌های مجازی که علاوه بر فعالیت در فضای مجازی کسب و کار فیزیکی هم دارند مصوب شد در صورتی که صورت‌های مالی آن بخش که در فضای مجازی فعال باشد مشمول معافیت خواهد شد.

عیسی زارع‌پور در حاشیه هیات هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبه امروز هیات دولت اظهار کرد: بر اساس این مصوبه آن دسته از کسب و کار‌های اینترنتی کتاب‌ها که تا پایان ۱۴۰۱ کد مالیاتی نداشته و اظهارنامه مالیاتی کار نکرده‌اند از معافیت مالیاتی برخوردار شده و امکان خوبی است برای فعالیت کسب و کار‌هایی که در صفحه‌های داخلی فعالیت کند.

وی اظهار کرد: دولت این تسهیل را فراهم کرده تا کسب و کار‌های داخلی در سفر‌های داخلی معافیت مالیاتی داشته باشند حتی آن دسته از کسب و کار‌های مجازی که علاوه بر فعالیت در فضای مجازی کسب و کار فیزیکی هم دارند مصوب شد در صورتی که صورت‌های مالی آن بخش که در فضای مجازی فعال باشد مشمول معافیت مالیاتی خواهد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: این مصوبه را بستر خوبی برای فعالیت کسب و کار‌ها در بستر سکوها و پلتفرم‌های بومی دانست.

مطلب قبلیعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی شد
مطلب بعدیامپکس / نمایشگاه کفش، کیف و چرم تهران سال 1402

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید