همایش فرصتهای تجاری با روسیه در برج میلاد

همایش فرصتهای تجاری با روسیه در برج میلاد

همایش فرصتهای تجاری با کشور روسیه با حضور شرکتهای روسی در محل برج میلاد تهران از امروز 18 مهرماه 1402 به مدت سه روز برگزار می گردد.

به گزارش ایکسب،به نقل از شرکت زاروبژاکسپو روسیه؛ این رویداد از تاریخ 10 تا 12 اکتبر سال 2023 (18 تا 20 مهر ماه سال 1402) در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران ، “Tehran Milad Tower International ConventionCenter”، با حمایت وزارت خانه های ویژه روسیه و ایران،سازمان توسعه تجارت؛ اتحادیه صنعتگران و بازرگانان روسیه، مرکز تجاری توسعه اقتصادی اتحادیه کشورهای مستقل مشترک المنافع، اتحادیه ها و نهاد های تحت حمایت اتاق بازرگانی و صنایع روسیه، برگزار می شود و اتحادیه گاز روسیه به عنوان شریک برنامه کاری عمل می کند.

هدف از همایش تجاری تهران، حمایت از تحکیم و تقویه روابط تجاری و اقتصادی، تنوع بخشی همکاری، ترویج محصولات صادراتی کارخانه های رویسه به بازار های خاور نزدیک و خاور میانه، و همچنین کالا های ایرانی به روسیه، می باشد.

بخش های موضوعی نمایشگاه به شرح زیر است: فنآوری های IT، انرژی، صنایع نفت و گاز و صنعت شیمیایی، مهندسی مکانیک، متالورژی، ساحت و ساز، صنایع کاغذ و خمیرکاغذ و صنعت چوبی،صنعت معدن و مواد شیمیایی؛ حمل و نقل،صنعت کشاورزی؛ کالا های مصرف عمومی، پزشکی، علم و آموزش.

برای شرکت کنندگان برنامه کاری ای تهیه شده است که در چارچوب آن برگزاری کنفرانس بین المللی “چشم انداز های گسترش همکاری روسیه و ایران در سطح بین منطقه ای”، گفتوگوی تجاری “روسیه – ایران”، کنفرنس های بین المللی در زمینه همکاری ها در بخش های انرژی، حمل و نقل، میز گرد های پزشکی و فنآوری دارویی، کشاورزی، ساخت و ساز، بورس تماسها، “روز های آموزش و علم”، برنامه ریزی شده است.

شرکت سهامی “زاروبِژ-اکسپو” بعنوان برگزارکننده همایش فرصتهای تجاری با روسیه “EXPO – RUSSIA IRAN 2023″ با اعلام این خبر گفت است:” با توجه به نتایج مذاکرات مقدماتی، محصولات متنوع و متفاوت می توانند مورد علاقه جدی شرکای ایرانی باشند.ما عقیده داریم که اشتراک در همایش”EXPO-RUSSIA IRAN 2023″ و مجمع بین المللی تهران یک فرصت خوب و مؤثری برای پیاده سازی “نقشه راه” درازمدت معطوف به توسعه صادرات تا سال 2030 در چارچوب پروژه ملی “همکاری بین المللی و صادرات”، باشد.

مطلب قبلیقانون ایجاد منطقه آزاد در مازندران ابلاغ شد
مطلب بعدی دروازه ورود شرکتهای ایرانی به بازار هند

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید