ممنوعیت واردات مبل

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از ممنوعیت واردات مبل خبر داد و گفت: تولیدکنندگانی که کارگاه های کوچک مبل و منبت دارند می‌توانند از تسهیلات ۱.۵ میلیارد دلاری بهره ببرند.

به گزارش ایسنا، صادق نجفی – مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران – گفت: تولیدکنندگانی که کارگاه های کوچک مبل و منبت دارند می توانند از تسهیلات ۱.۵ میلیارد دلاری بهره ببرند. البته باید قبل از آن با ثبت نام در سامانه کارا از طریق صندوق ۸۰ درصد از مشکلات را برطرف کنند.

نجفی با بیان اینکه باید در حوزه صنایع کوچک دو طرح براساس آمایش سرزمینی تعریف شود، خاطرنشان کرد: تاکنون ۴۳۰ خوشه صنایع کوچک در کشور ساماندهی شده که خوشه مبل و منبت روستای دهفول نوزدهین خوشه است که توانسته ساماندهی شود.

طبق اعلام وزارت صنعت، معدن و تجات، وی با تاکید بر اینکه واردات متمرکز چوب از گرجستان در حال پیگیری است، تصریح کرد: با ممنوعیت واردات مبل از دیگر کشورها، فرصت برای تولیدکنندگان داخلی مهیاست تا خوشه و کارگاه‌های خود را برای بازار فروش تقویت کنند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان اینکه تنها راه نجات کشور همدلی، هماهنگی و هم‌افزایی است، افزود: با اتحاد و وحدت امروز مردم و مسوولان کشور می‌تواند از این جنگ اقتصادی به خوبی خارج شود.

مطلب قبلیسقف رقابت فولاد ۱۰ درصد و مس و آلومینیوم آزاد شد
مطلب بعدیافزایش چشمگیر مخاطبان سینما از فروردین تا شهریور

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید