طرح ملی ثبت گوشی آخر مهر اجرا می‌شود

یک مقام مسئول گفت : طرح ملی ثبت گوشی‌های تلفن همراه موسوم به رجیستری از اواخر مهر ماه امسال اجرا می شود که هماهنگی و هم افزایی دستگاه ها در این زمینه مورد تاکید است.

به گزارش ایرنا از ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نخستین جلسه کمیته اطلاع رسانی طرح رجیستری گوشی‌های موبایل با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط در محل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.

براساس این گزارش، در این جلسه «محسن قائمی‌نسب» مدیرکل روابط عمومی این ستاد با اشاره به فراگیری طرح رجیستری تلفن همراه، بر لزوم هماهنگی و هم‌ افزایی دستگاه‌های مرتبط در امر اطلاع‌ رسانی تاکید کرد.

وی ضمن برشمردن حساسیت‌ها و پیچیدگی‌های اجرای این طرح، گفت: همه جوانب امر در اجرای گام به گام طرح ملی ثبت گوشی‌های تلفن همراه پیش ‌بینی شده است.

این مسئول افزود: پیش از اجرای این طرح، آموزش به مشترکان، اتحادیه‌ها و همه افراد مرتبط با این طرح ضروری است.
به گفته وی، اپراتورها در این زمینه نقش مهم و موثری ایفا می‌کنند.

برابر این گزارش، حاضران در جلسه به برنامه ریزی برای رفع ابهامات مخاطبان و پاسخگویی به سوال های عموم مردم درخصوص اجرای طرح مزبور پرداختند.

طرح ملی ثبت گوشی‌های تلفن همراه موسوم به رجیستری به منظور مقابله با قاچاق این کالا از برنامه‌های مصوب ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به اذعان کارشناسان فنی و فعالان بازار موبایل تنها و بهترین راهکار مقابله با قاچاق گوشی تلفن همراه است که پیش بینی شده از اواخر مهر ماه امسال اجرا شود.

مطلب قبلیبرنامه جهرمی برای انتقال پیام‌رسان‌ها به کانال‌‌های داخلی
مطلب بعدیچرا درخشش نوابغ ایرانی در سیلیکون‌ولی عادی است

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید