خدمات طلایی رایگان ایکسب ویژه شرکتهای دانش بنیان

ایکسب

#ایکسب ( اولین وب سایت خرید و فروش عمده کالا و خدماتB2B Marketplace – در ایران) خدمات عضویت طلایی خود را به مدت یکسال به رایگان در اختیار شرکتهای  دانش بنیان می گذارد.

برای استفاده از خدمات ایکسب کافی است در سایت ثبت نام وکسب و کار خود را معرفی کنید و نام شرکت ثبت شده  خود را به حساب تلگرام ایکسب @ecasbsupport ارسال کنید.

ثبت نام در ایکسب

شرکتهای #دانش بنیان با استفاده از خدمات عضویت طلایی ایکسب قادر خواهند بود تا کالاها و خدمات خود را از طریق ایکسب و بصورت عمده به مشتریان داخلی و بین المللی عرضه کنند.

با استفاده از خدمات طلایی ایکسب، شرکتهای دانش بینان در صدر جستجوها قرار میگیرند، دسترسی بدون محدودیت به خدماتی نظیر معرفی شرکت و محصولات – با عکس، فیلم ، کاتالوگ و همچنین ایجاد فروشگاه آنلاین- خواهند داشت.

هدف ایکسب ایجاد بستری برای خرید و فروش آنلاین به صورت عمده فروشی است و تجار و شرکت های تولیدی می توانند ،کالا و خدمات خود را در این بستر ارائه کنند،

درباره ایکسب

ایکسب(ecasb.com) وبسایت B2B (عمده فروشی) است که تولید کنندگان، صادر کنندگان، واردکنندگان و بنکداران در آن کالاهای خود را به صورت عمده معامله می کنند.

هدف ایکسب ایجاد بستری برای خرید و فروش آنلاین به صورت عمده فروشی است و تجار و شرکت های تولیدی می توانند ،کالا و خدمات خود را در این بستر ارائه کنند، برای آنها مشتری بیابند و نیازهای خود را از طریق سایرعرضه کنندگان کالا و خدمات تامین کنند.

تمامی خدمات ایکسب به دو زبان فارسی و انگلیسی در دسترس کاربران است.

ورود به ایکسب

مطلب قبلیچرا مدیران باید وفاداری خود را به کارمندان ثابت کنند
مطلب بعدیآینده صنعت قطعه سازی کشور مه آلود است

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید