بیست و سومین نمایشگاه الکامپ سی تیر تا دوم مرداد برگزار می شود

800 شرکت استارتاپی درخواست حضور دارند اما ظرفیت سالن در نظر گرفته شده برای این مجموعه بین 300 تا 400 شرکت است

مدیر اجرایی بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) گفت: تاکنون حضور بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ قطعی شده است و به احتمال زیاد این تعداد افزایش می یابد.

نمایشگاه الکامپ هرسال آذرماه برگزار می شد اما برگزار کنندگان می گویند بیست و سومین دوره این نمایشگاه امسال برای ارائه مناسب تر دستاوردها ، دسترسی بهتر مردم به آخرین یافته های این حوزه و حضور بیشتر فعالان این عرصه، 30 تیر ماه تا دوم مردادماه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا باقر بحری مدیر اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، با اشاره به افزایش حدود 25 درصد فضای فیزیکی نمایشگاه الکامپ 23 گفت: پیش بینی می شود تعداد شرکت کنندگان در این رویداد بزرگ نسبت به سال گذشته بیشتر باشد.

وی گفت: در نمایشگاه امسال حدود یک هزار شرکت درخواست حضور داشتند که تاکنون بیش از 300 شرکت حضور خود را قطعی کردند .

بحری با اشاره به این که سالن هایی برای استارتاپ ها، بازی های رایانه ای، اشتغال و دولت الکترونیک نیز در نظر گرفته شده است، گفت: شرکت های استارتاپی در سالنی به مساحت هفت هزار متر مربع حضور می یابند.

به گفته مدیر نمایشگاه الکامپ 23 ، تاکنون 800 شرکت استارتاپی درخواست حضور دارند که هنوز ثبت نام این بخش ادامه داشته و امکان افزایش درخواست ها وجود دارد اما ظرفیت سالن در نظر گرفته شده برای این مجموعه بین 300 تا 400 شرکت است.

در دوره گذشته این نمایشگاه 424 شرکت داخلی و خارجی و 250 شرکت در قالب استارت آپ در فضایی به مساحت 36500 متر مربع از 18کشور حضور داشتند و در طول برپایی نمایشگاه توانمندیهای خود را ارائه کردند.

وی برگزاری همایش ها را از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه اعلام کرد و گفت: همایش آینده اقتصاد فناوری اطلاعات اول مرداد ماه در این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

به گفته وی، باتوجه به اینکه فاصله این نمایشگاه با دوره قبلی حدود شش ماه است، شرکت های خارجی کمتری نسبت به دوره قبل در این نمایشگاه حضور خواهند داشت اما سال آینده شاهد حضور پررنگ شرکت های خارجی خواهیم بود.

وی گفت: قرارداد همکاری مشترک بین این مجموعه و سبیت در مدت برگزاری نمایشگاه الکامپ 23 منعقد خواهد شد. سبیت (CeBIT) یا نمایشگاه کامپیوتر هانوفر بزرگترین رویداد نمایشگاهی دنیا در صنعت کامپیوتر، شبکه و فناوری اطلاعات و ارتباطات است که همه ساله با حضور فعالان علوم کامپیوتر، ارتباطات و مخابرات در محل نمایشگاه های شهر هانوفر برگزار می شود.

 

مطلب قبلیتعیین تکلیف سپرده های تا 100 میلیون تومان تعاونی فرشتگان از هفته آینده
مطلب بعدیمحصولات شرکت کاله در راه بازار چین

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید