بازدید وزیر نیرو از کارخانجات آریا ترانسفو

دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو در صدر هیاتی بلند پایه از کارخانجات آریا ترانسفو بازدید کرد.

به گزارش آریا ترانسفو، در این سفر استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت توانیر آقای مهندس متولی زاده و برخی مدیران کشوری ایشان را همراهی می‌کردند.

آقای دکتر اردکانیان ضمن بازدید از توانمندی های کارخانجات آریا ترانسفو در جریان جدیدترین افتخار آفرینی این شرکت برای اولین بار در صنعت برق ایران در اخذ گواهینامه تست‌های تایپ و روتین از موسسه بین‌المللی KEMA هلند برای ترانسفورماتورهای انتقال در ردیف ولتاژ 230 کیلو ولت قرار گرفت.

وزیر نیرو در جمع صنعتگران این شرکت گفت: این کارخانه با توجه به استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا و همچنین نیروی انسانی متخصص و مجرب از ظرفیت های مطلوب تولید ترانسفورماتورهای توزیع، فوق توزیع و قدرت در منطقه می باشد وعلاوه بر تامین بازار داخلی، توانمندی مناسبی برای حضور در بازارهای بین المللی دارد.

آقای دکتر اردکانیان در ادامه از اولین سری تولیدات ترانسفورماتورهای با طراحی جدید و بهینه شرکت آریا ترانسفو بازدید کرد و گفت: با وجود این کارخانجات نیاز کشور به ترانسفورماتورهای با راندمان و کیفیت بالا مرتفع شده است و دانش فنی و تخصص بومی آریا ترانسفو در برنامه های توسعه محور وزارت نیرو راهگشای صنعت برق کشور خواهد بود.

گزارش تصویری این بازدید .

مطلب قبلیفهرست قیمت پرفروش‌ترین خودروهای ایران در بازار آزاد
مطلب بعدیقیمت متوسط هر متر مسکن به بیش از 8 میلیون تومان رسید

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید