اینستاگرام و ارسال پست از طریق دسکتاپ

  اینستاگرام ارسال پست از طریق نسخه‌ی دسکتاپ را آزمایش می‌کند

  بر اساس گزارش‌ها، اینستاگرام در حال آزمودن امکان ارسال پست از طریق نسخه‌ی دسکتاپ است؛ اما زمان دقیق ارائه‌ی این ویژگی به کاربران هنوز مشخص نیست.

  مدتی است اینستاگرام نسخه‌ی دسکتاپ اپلیکیشن خود را منتشر کرده؛ اما این برخلاف آنچه در اندروید یا iOS در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، بسیار محدود است و امکانات بسیار کمتری دارد. کاربران نسخه‌ی دسکتاپ قادر به دریافت و ارسال پیام هستند یا می‌توانند پست‌های خود یا دیگران را تماشا کنند؛ اما امکان ارسال پست وجود ندارد و کاربر تنها با استفاده از نسخه‌ی موبایل اینستاگرام می‌توانند اقدام به ارسال پست کند.

  در حقیقت کاربران در کامپیوتر می‌توانند با استفاده از ترفندی در نسخه‌ی تحت وب اینستاگرام، اقدام به ارسال پست کنند؛ اما نسخه‌ی تحت وب یا دسکتاپ اینستاگرام چنین قابلیتی به کاربران ارائه نمی‌کند. حال AndroidCentral گزارشی منتشر کرده است که اینستاگرام به‌زودی امکان ارسال پست از طریق نسخه‌ی دسکتاپ را فراهم خواهد کرد.

  این موضوع توسط توسعه‌دهنده‌ای رسانه‌ای شده و حتی تصاویری از محیط کاربری نسخه‌ی دسکتاپ اینستاگرام با نحوه‌ی ارسال پست منتشر شده است. در ادامه‌ی گزارش توضیح داده می‌شود که این ویژگی توسط تیم توسعه‌دهندگان اینستاگرام مراحل آزمایشی را پشت سر می‌گذارد و زمان انتشار آن هنوز مشخص نیست.

  نسخه‌ی دسکتاپ و موبایل اینستاگرام تفاوت‌هایی وجود خواهد داشت که برای مثال می‌توان به نبود امکان ثبت تصویر برای پست در نسخه‌ی دسکتاپ اشاره کرد. درواقع حتی اگر کامپیوتر دارای دوربین باشد، نمی‌توانید از آن برای ثبت تصویر آنی و استفاده از تصویر ثبت‌شده در اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنید و نسخه‌ی دسکتاپ اینستاگرام تنها از تصاویری استفاده می‌کند که از قبل در حافظه‌ی کامپیوتر ذخیره شده باشند.

  مطلب قبلیرونمایی از ابررایانه سیمرغ
  مطلب بعدیغلامعلی سلیمانی، مرد خستگی ناپذیر تولید

  دیدگاه شما

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید