تجارت با روسیه

خرید بیواسطه از شرکتهای بخش خصوصی روسیه

شرکتهای بخش خصوصی کشور روسیه، به دنبال تحولات اخیر در جهان، درصدد یافتن شرکای تجاری جدید هستند و یکی از بازارهای مورد توجه آنها، کشور ایران است.

محصولات تولیدی روسیه با توجه به اینکه  مقصد صادراتی آنها بازار اروپا بوده، از کیفیت و استاندارد بسیار بالایی برخوردارند اما به واسطه ارتباط تجاری محدود با ایران، در داخل کشور ناشناخته اند.

ایکسب، بعنوان اولین پلتفرم تجارت الکترونیک B2B در ایران، اکنون با اعطای نمایندگی به شرکت WECONN در روسیه تلاش می‌کند تا ارتباط شرکتهای این کشور را با بازار ایران فراهم سازد.

اقتصاد روسیه اقتصادی با درآمد نسبتاً بالا و در حال تحول و توسعه است که پنجمین اقتصاد بزرگ ملی در اروپا، یازدهمین کشور بر پایه تولید ناخالص داخلی اسمی در جهان و پنجمین از لحاظ برابری قدرت خرید است.

جغرافیای وسیع روسیه نقش مهمی در فعالیت اقتصادی آن دارد که برخی منابع تخمین می‌زنند روسیه بیش از ۳۰ درصد از منابع طبیعی جهان را در اختیار دارد. بانک جهانی ارزش کل منابع طبیعی روسیه را ۷۵ تریلیون دلار آمریکا تخمین زده‌است. روسیه برای دستیابی به بیشترین رشد خود، به درآمدهای انرژی متکی است. روسیه دارای مقدار زیادی نفت، گاز طبیعی و فلزات گران‌بها است که سهم عمدهٔ صادرات روسیه را تشکیل می‌دهد. از سال ۲۰۱۲، بخش نفت و گاز ۱۶٪ از تولید ناخالص داخلی، ۵۲٪ از درآمد بودجهٔ فدرال و بیش از ۷۰٪ از کل صادرات را به خود اختصاص داده‌ است.

 

اعضای طلایی ایکسب

شرکتهای معرفی شده در این صفحه همگی از اعضای طلایی سایت ایکسب هستند و هویت آنها توسط نماینده ایکسب در روسیه مورد ارزیابی قرار گرفته است. تمامی این شرکتها علاقمند به فروش محصولات خود در بازار ایران هستند و شما می توانید با توجه به حوزه فعالیت خود، برای خرید محصولات و یا اخذ نمایندگی فروش، با این شرکتها بطور مستقیم و بیواسطه در تماس باشید.

برای ارتباط با شرکتهای روسی، ایکسب در کنار شماست

نیاز به کمک دارید؟

در صورت نیاز به راهنمایی برای ارتباط با شرکتهای روسی، لطفا با ما از طریق شماره های تماس زیر و یا تکمیل و ارسال فرم “ارسال درخواست” تماس بگیرید.

علاوه بر این در صورت نیاز به خرید کالا و تجهیزات از روسیه نیز می توانید مشخصات کامل محصول را برای ما از طریق فرم درخواست در همین صفحه ارسال کنید.

  • تلفن:22335400-021
  • واتس اپ (ارسال پیام):09032461936

ارسال درخواست