اولین بازار عمده فروشی آنلاین

ایکسب اولین وبسایت بین بنگاهی ایران B2B است ” که تولید کنندگان، صادر کنندگان،واردکنندگان و بنکداران در آن کالاهای خود را به صورت عمده معامله می‌کنند. هدف ایکسب ایجاد بستری برای خرید و فروش آنلاین به صورت عمده فروشی است و تجار و شرکت های تولیدی می توانند ،کالا و خدمات خود را در این بستر ارائه کنند، برای آنها مشتری بیابند و نیازهای خود را از طریق سایرعرضه کنندگان کالا و خدمات تامین کنند. تمامی خدمات ایکسب به دو زبان فارسی و انگلیسی در دسترس کاربران است

وبسایت ecasb از سال 1382 فعالیت خود را شروع کرد و در سال 1387 با ارتقاء و بهینه سازی وبسایت، فعالیتش را در بخش B2B گسترش داد. در این دوره تمرکز ایکسب بر بخش انرژی (نفت، گاز، پتروشیمی، برق و …) و تامین اقلام مورد نیاز این بخش بود.

هدف این بود که ارتباط دوسویه بین تولیدکنندگان اقلام و تجهیزات، ارائه دهندگان خدمات فنی، مهندسی مالی، بیمه و…. و مجریان و پیمانکاران پروژه های نفت و نیرو فراهم شود. با گسترش و توسعه زیرساختها و افزایش دسترسی به اینترنت از سال 1391 خدمات ایکسب گسترش یافت و تمامی بخش های اقتصادی تحت پوشش فعال ایکسب قرار گرفت.

اکنون ایکسب،با طراحی و به روزرسانی سایت برنامه های تازه ای را برای گسترش فعالیت های خود شروع کرده است. در دوره جدید وبسایت ایکسب، خدمات کامل خرید و فروش عمده را در اختیار تمامی کسب و کارها قرار می دهد.

برای حضور در ایکسب و معرفی کسب وکار خود از لینک ورود در این صفحه استفاد کنید.

  • ecasb مترادف کلمه ecommerce و به معنای تجارت الکترونیک است.